Mateřská škola Benešova
Třebíč
mateřská škola podporující zdraví
Děti učíme žít zdravým způsobem, ve zdravém životním prostředí

Školné a stravné

MĚSÍČNÍ VÝŠE ÚPLATY ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

Podle zákona č.561/2004 Sb., školský zákon a dle vyhlášky č.14/2005 sb., o předškolním vzdělávání ve znění pozdějších předpisů stanovuje ředitelka:

• měsíční výše úplaty za předškolní vzdělávání činí 400,- Kč na příslušný kalendářní
  • měsíc pro školní rok 2018/2019 s platností od 1. 9. 2018 do 31. srpna 2019.

Vzdělávání v mateřské škole zřizované státem, krajem, obcí nebo svazkem obcí se  dítěti poskytuje bezúplatně od počátku školního roku, který následuje po dni, kdy dítě dosáhne pátého roku věku (zákon č. 178/2016 Sb., § 123)."

(Výši úplaty a její hrazení upravuje vnitřní směrnice MŠ „Úplata za předškolní vzdělávání v MŠ, která je vyvěšena v šatnách u jednotlivých tříd.)

PLATBA ŠKOLNÉHO:

• Převodem na bankovní účet mateřské školy:
  • Úplata za kalendářní měsíc je splatná do 20. dne příslušného kalendářního měsíce,
  • Ředitelka mateřské školy může se zákonným zástupcem ze závažných důvodů dohodnout jiný termín úhrady úplaty.
  • Ve výjimečných případech lze po dohodě s ředitelkou mateřské školy úplatu zaplatit v hotovosti v pokladně mateřské školy.

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE:

• Podmínkou pro docházku dítěte do MŠ je včasná úhrada školného a stravného.

MĚSÍČNÍ VÝŠE ÚPLATY ZA STRAVOVÁNÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

PLATBA STRAVNÉHO:

• Převodem na bankovní účet mateřské školy:

OMLOUVÁNÍ DĚTÍ:

•   Denně do 8:00 hod na tel. čísle 568 824 800 (kuchyň MŠ).

Neomluvíte-li dítě včas pro jeho nepřítomnost, bude Vám, dle zákona, počítána úhrada za oběd.

Výše úplaty za školní stravování je pro školní rok 2018/2019 stanovena na:

(dle vyhlášky č. 107/2005 Sb. o školním stravování a její novely č. 463/2011 Sb.)

Kategorie strávníků  3 – 6 let Kategorie strávníků  3 – 7 let
 Přesnídávka 7,- Kč 7,- Kč